Responsive image

Alla lag

Totalt

Pojkar Flickor Totalt
110 152 262
800m 80mh Höjdhopp Längdhopp Kula Spjut Totalt
Pojkar 83 78 77 87 80 90 495
Flickor 102 100 99 123 117 125 666
Totalt 185 178 176 210 197 215 1161

Bromma IF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alice Bevegård -01 2.54,08 14,27
Cecilia Nybleus -02 2.40,21 13,60 148
Filippa Wachtmeister -01 149
Hanna Wallmark -01 11,98 157
Hanna Askling -02 13,23
Hedda Meijer -01 2.21,78
Maja Åkerström -01 2.49,54 13,90 134
Sara Hallesius -02 2.34,28

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Arthur Abrahamsson -01 13,29
Filip Ahlberg -01 2.13,96
Gabriel Larsson Stewart -01
Jesper Åström -02 12,81 160
John Strandberg -02 2.20,17 150
Malte Edberg Fuchs -03 151
Markus Lantto -01 2.23,00 12,68
Mikael Lindman -01 163

Hammarby IF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Ella Raud -01
Hanna Lindé -01 2.31,75 13,26 140
Isa Hausman -01 2.50,20 13,79 158
Klara Rådbo -01 2.40,00 12,04 167
Molly Freeman -02 2.25,00 14,14
Sira Gassama -01 2.40,00 140
Stina Gustavsson -01 11,10 152
Tilda Kapell -01 2.45,00 13,80 140

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Adam Fogelberg -01 2.17,66 173
Daniel Simic Rihtnesberg -01 2.36,73 13,33 167
Emil Lavett -01 2.25,00
Filip Söderberg -01 2.15,13 14,00
Harald Gemmel -01 2.40,00 14,22
Jonatan Håkansson -01 2.33,63 12,56 132
Leon Johansson -01 2.44,00 13,36
Paul Förnestig -01 148

Linköpings GIF mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Amanda Ivehammar -01 2.19,00 12,87 156
Ebba Norberg -01 2.50,00
Emila Malmehed -01
Filippa Norberg -01 2.59,00 14,72
Johanna Lundqvist -01 2.50,00 15,30 144
Lovisa Lindholm -01 2.40,00 12,57 165
Maria Lindholm -01 13,50 140
Minna Carlberg -01 2.49,00 15,30 130

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Arvid Lestander -01
David Ekdal -01
Emil Renholm -01 2.16,01 16,09
Felix Willow -01 2.08,01 13,09 168
Oliver Nilsson -03
Pontus Hagman -01 2.29,71 12,05 152
Victor Gustafsson -01 2.27,00 11,53 172
Viktor Ols -01 2.31,78 13,10

Malmö AI mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Angel Richmore -01
Anja Olsson -01 2.32,00 12,38
Chanelle Lindvall -03 12,59 151
Helena Cronstedt -01 2.36,00 162
Maja Fernström -02 12,86 141
Mea Gedin -01 13,83 161
Moa Simonsson -01
Tuva Nilsson -02 2.36,00
Victoria Quainoo -02 14,13
Wilma Rosenquist -01 2.35,00

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Anton Larsson -02 2.16,00
Bimo Soenarso -01 2.37,00 12,93
Caleb Conable -01 2.28,00 14,68 160
Erik Bengtsson -01 14,50 144
Theo Ye -01 2.37,00 12,69

Mölndals AIK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Anna Edwardsson -01
Ebba Follin -02 13,51 140
Ebba Gustavsson -02 2.45,75 14,70 148
Helena Sund -02
Isabella Willén -02
Josefin Stridh -02 2.56,57 13,10 128
Lovisa Nilsson-Edin -02 2.35,00 12,51 168
Paulina Wikemar -02 2.26,12

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Anton Börås -02 153
Felix Ljung -02 2.27,41 12,58 144
Måns Roos -02 148
Marcus Blixt -02 12,68
Mattias Haag -02
Oscar Weidenholm -01 148
Victor Wahlgren -02 2.18,14
Vilmer Elovsson -02 2.12,94

IFK Lidingö mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Elisabeth Hvalgren -02 2.25,54 13,42 144
Elsa Preber -02 2.27,02 130
Filippa Andersson -02 2.52,00 135
Jenny Österback -01 2.36,38
Julia Arnhult -01 2.23,96
Madeleine Aulio -02 2.42,00 12,98 153
Sara Svalberg -02 2.50,00 13,45 149
Vendela Wahlberg -02 2.32,16 13,20 152

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Filip Lindeberg -01 2.13,78
Gustav Andersson -02
Johan Hannegård -02 2.16,12 12,59 140
Julius Mördrup -02 2.14,09
Måns Boshuis -02 2.59,00 13,10 158
Oscar Taha -02 2.05,70 140
Robin Isaksson -02
Tom Salomonsson -02

IFK Växjö mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Agnes Lönn -02 141
Elin Frisk -02 2.46,03 140
Enny Björk -01
Erika Åkesson -01 13,05
Laura Iversen -02 13,89
Matilda Honeth -02 14,33 152
Nina Pyrell -02 2.48,29
Tove Larsson -02 12,31 145
Vera Vikdahl -01 13,20 150

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Edvin Månsson -02 2.26,17 11,69 160
Emil Carlsson -02 2.35,90 12,50 145
Filip Lindh -01 2.46,50 14,00 149
Leo Janén -02
Omar Mohammed -01 2.00,24
Rasmus Nygren -01 12,81 173
Victor Natvig -01 12,38

IK Ymer mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Cajsa Agustsson -02 150
Ebba Åman -02 2.32,31 12,81 156
Felicia Norrby-Rydin -01 2.39,46 14,68
Ida Persson -02 13,40 152
Julia Wennersten -01 2.32,27 11,70
Lina Bergh -02 2.50,29
Sophie Reid -02 2.38,67 158

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Andreas Ehn -01 12,72 173
David Bramstång -02
Simon Avramsson -02 2.24,48 14,04
William Lanndalen -01

Spårvägens FK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Amanda Bladh -01 2.31,00
Ella Sjöbom -02 2.40,00
Hanna Enlund -01 2.36,89
Melina Gustafsson -01 2.35,67
Nicoline Lundin -01 2.29,76
Selma Nilsson -01 2.32,65
Vera Sjöberg -01 2.23,85

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Albin Wägmark -01 2.05,89 12,01 176
Anton Sjölund -01 2.10,80
Gustav Gahne -01 2.02,98
Hussein Al Khawaia -02 2.16,56
Imran Lernebo -01 2.12,90 186
Marcus Hagerud -01 2.36,10 14,45
William Gardell -01 2.34,00

Sundsvalls FI mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Ebba Vallin -01 2.45,00 13,18 153
Elise Karlsson Torstensson -01 3.05,00 12,25 130
Emma Vikström -01 2.45,00 14,15 137
Lynn Thimstrand -01 3.05,00 13,86 130
Nina Jacobson -01 12,15 145
Nora Agrell -01 145

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Arvid Östman -01 150
Elias Engström -01 2.25,00
Emil Persson -01 2.12,00 12,51 187
Erik Gustafsson -01 162
Ludvig Svanberg -01 2.35,00 13,28
Pontus Lundqvist -01 2.12,00 12,37 162

Hässelby SK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Amanda Barasciutti -01 13,61
Clara Fallenius -03 2.42,00 152
Filippa Svalstedt -01
Hedda Tangfelt -02 2.34,45 14,47
Isabel Lindgren -01 2.43,06 12,76 135
Linnea Johansson -02 2.33,00 13,52 150
Shila Fathli -01 13,50
Sofia Boman -02 2.46,32 136

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Anton Axelsson -01 2.01,14
Elias Lind -03 12,53 158
Esrom Abreham -02 2.28,11 13,67
Johan Friberg -01 2.06,81
Ludvig Gileborn -01 13,39 168
Max Bechtel -01 2.11,00 145
Oliver Gao -02
Tobias Solberg -01 14,83 152

Hellas FK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Bilge Kaya -02 2.52,00 12,74
Caroline Cedergren -02 2.38,00 14,30
Dilara Kulbay Ahlsten -02
Draina Kintu -02
Elisabeth Getahun -01 2.55,00 14,00
Evelina Franzén -01
Malika Enström -02 3.00,00
Margaritha Kiriakou -02
Moa Hedberg -01 2.53,00
Sara Franzén -01

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Carl af Forselles -01 2.20,00 10,79 201
Elias Sahlin -01 2.20,00 11,49 200
Kiran Karlström -01 178
Ludvig Bennbom -01 2.30,00
Samuel Hansson -01

IF Kville mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alfrida Kilvik -01 2.46,95 12,83 132
Alma Svanberg -02 2.31,36
Emilia Lönnqvist -02 14,00 150
Hilda Gyldén -01 13,51 148
Josefin Hansson -01 2.48,09
Mathilda Hammarqvist -01 2.27,03
Sofia Overgaard -01 12,45 134

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Arvid Mägi Theorin -01 2.25,00 14,00 164
Erik Buiten -01 2.26,73
Fredrik Grund -02 14,00 147
Melvin Johansson -01 2.17,13
Mohammad Al Masri -01 2.25,18 12,22 155
Philip Ryding -01 2.25,00 12,24 178
Tobias Rydén -01 2.25,44 152
Tom Berensson -01 2.10,73 15,18

IF Rigor mixat

Det finns inga deltagare i laget.

Skellefteå AIK mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Ally Robertsson Holmberg -03
Alva Pettersson -01 159
Jelena Boden -01 11,75
Josephine Nilsson -01 2.58,92
Miranda Rosenius -02
Sanna Häggström -01 15,36 130
Sofia Lindskog -01
Sofie Wiklund -01 15,38 134
Tuva Elingstam -01 3.03,60

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Erik Granlund -02 2.40,64 122
Johan Askefors Markström -01 14,44
Simon Askefors Markström -03 2.40,23
Simon Persson -02 15,88 130
Viktor Hällgren -02 2.31,65 12,06

Täby IS lag1 mixat

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Alva Sundin -01 2.36,00
Amanda Finney Nilsson -01 2.36,00 12,96 140
Ella Enander -02 12,65 152
Emilia Larsson -01 2.34,41 147
Evelina Ottosson -02 12,82
Junianna Brolin Larsen -02
Leticia Buchli -02 2.42,84 12,35
Mikaela Ekman -01 2.44,00 13,79 150

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut Stafett
Axel Glavare Karlsson -01 2.17,35 13,05 156
Elias Lindahl -01
Jonathan Howser -02 2.26,42
Ludvig All -02 2.26,40 12,48
Oliver Papinski -02 2.32,65 13,63 152
Oskar Edlund -02 2.20,11 12,03
Zion Eriksson -02 2.37,54 12,72

IFK Märsta pojklag

Det finns inga deltagare i laget.

Rånäs 4H pojklag

Det finns inga deltagare i laget.

Täby IS lag2 pojklag

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Anton Runemar -02
Fred Österblom -02
Simon Ritzen -02

Upsala IF pojklag

Pojkar

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Albert Nygren -01 1.56,58 155
Gabriel Axelsson -02
Lukas Olsson -01 2.31,51 155
Rasmus Skoglund -02
Victor Wisén -01

Falkenbergs IK flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Amanda Hansson -01 14,01 152
Beate Wagersten -02 132
Ebba Hjortvall -02
Mikaela Jönsson -02 2.47,00
Thea Terho -02 2.38,00 15,96 152
Wilma Andersson -01 3.05,00 14,04 128

Täby IS lag2 flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Felicia Öster -02
Filippa Granåsen -02 2.44,00
Hannah Stenbeck -01
Kajsa Manzi -03
Lisa Nystedt -02
Maja Pettersson -02

Turebergs FK flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Agda Wiklund -02 14,77 140
Alice Berg -02 1.23,30
Clara Billing -02 13,23 142
Ida Winther -01 14,71 148
Isabelle Berglund -02 130
Lina Hagberg -01 13,05 149
Linnéa Ericsson Bäckvall -02 140
Maja Sund -01 2.22,89 150
Nora Lundmark -02 2.40,29 132
Sarah Olsson -02 2.39,10

Upsala IF flicklag

Flickor

Namn 800m SB 80mh SB Höjdhopp SB Längdhopp Kula Spjut
Alva Wolwan -01 12,47
Andrea Åstrand -02
Ebba Brunvall -02 2.47,11 13,99
Ebba Fock -02 3.01,74
Elsa Eriksson -03 154
Emma Dalin -02
Klara Ygeby -02 2.27,19
Nora Axelsson -02 2.36,79
Tyra Morell -02 2.24,95